External Media (1.0.3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Remove
eo: Forigu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Upload
eo: Alŝutu
