External Media (1.0.4) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Remove
fa: حذف

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Upload
fa: بارگذاری

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
fa: این عنوان به صورت متن جایگزین هنگامی که موس روی تصویر قرار می‌گیرد کاربرد دارد.

en: Preview image style
fa: پیش‌نمایش سبک تصویر

en: no preview
fa: بدون پیش نمایش

en: The preview image will be shown while editing the content.
fa: پیش نمایش تصویر هنگام ویرایش محتوا دیده خواهد شد.

en: Choose a file
fa: یک فایل انتخاب کنید
