External Media (1.0.7) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።
