External Media (1.0.7) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Remove
lv: Izņemt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: No preview
lv: Nav priekšskatījuma

en: Application ID
lv: Lietojumprogrammas ID

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lv: Virsrakts tiek izmantots kā paskaidrojums, kad lietotājs ar peles kursoru šķērso attēlu.

en: Alternative text
lv: Atlernatīvs teksts

en: Preview image style
lv: Priekšskatīt attēla stilu

en: no preview
lv: nav priekšskatījuma

en: The preview image will be shown while editing the content.
lv: Rediģējot saturu tiks rādīts priekšskatījuma attēls.

en: Choose a file
lv: Izvēlies datni
