External Media (1.0.7) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Choose a file
ug: ھۆججەت تاللاش
