External Media (1.0.22) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Remove
ps: لركول

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Views
ps: ليدنې

en: Upload
ps: پورته کول
