External Media Focal Point (1.0.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Preview
az: Önizləmə

en: No preview
az: Önizləmə yoxdur

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
az: İstifadəçi siçanı şəklin üzərinə apardıqda başlıq alət ipucu kimi istifadə olunur.

en: Alternative text
az: Alternativ mətn

en: Preview image style
az: Şəkil üslubuna ön baxış

en: no preview
az: önizləmə yoxdur

en: The preview image will be shown while editing the content.
az: Məzmunu redaktə edərkən önizləmə şəkli göstəriləcək.
