External Media Focal Point (1.0.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Preview
da: Gennemse

en: No preview
da: Intet preview

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
da: Titlen bruges som et værktøjstip når brugeren holder musen over billedet.

en: Alternative text
da: Alternativ tekst

en: Preview image style
da: Vis eksempel på format

en: no preview
da: intet eksempel

en: The preview image will be shown while editing the content.
da: Eksempelbilledet vises ved redigering af indholdet.
