External Media Focal Point (1.0.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Preview image style
ku: پێشبینیکردنی شێوازی وێنە

en: no preview
ku: پێشبینی نییە
