External Media Focal Point (1.0.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
nn: Denne teksta vert nytta som hjelp når brukaren held musa over biletet.
