External Media Focal Point (2.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Preview
fi: Esikatselu

en: No preview
fi: Ei esikatselua

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
fi: Otsikko on työkaluvihjeenä näytettävä teksti hiiren ollessa kuvan päällä.

en: Alternative text
fi: Vaihtoehtoinen teksti

en: Preview image style
fi: Esikatsele kuvan tyyliä

en: no preview
fi: ei esikatselua

en: The preview image will be shown while editing the content.
fi: Esikatselukuva näytetään sisältöä muokattaessa.

en: Preview image style: @style
fi: Esikatsele kuvatyyliä: @style
