External Media Focal Point (2.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: No preview
ta: முன்னோட்டம் இல்லை

en: Alternative text
ta: மாற்று உரை

en: no preview
ta: முன்னோட்டம் இல்லை
