External Media Focal Point (2.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: No preview
uk: Немає попереднього перегляду

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
uk: Заголовок (title) використовується в якості спливної підказки, коли користувач проводить мишею над зображенням.

en: Alternative text
uk: Альтернативний текст

en: Preview image style
uk: Стиль ескізу зображення

en: no preview
uk: немає попереднього перегляду

en: The preview image will be shown while editing the content.
uk: Ескіз зображення буде показуватися під час редагування матеріалу.

en: Preview image style: @style
uk: Попередній перегляд стилю зображення: @style

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
uk: Короткий опис зображення, використовуваний зчитувачами екранів і коли неможливо завантажити зображення. Це важливо для доступності.
