External Media Focal Point (2.0.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Preview
sk: Náhľad

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
sk: Názov sa používa ako popis, ktorý sa zobrazí pri prechode kurzorom myši nad obrázkom.

en: Preview image style
sk: Náhľad štýlu obrázku

en: no preview
sk: bez náhľadu

en: The preview image will be shown while editing the content.
sk: Náhľad obrázku bude zobrazený počas úpravy obsahu.

en: Preview image style: @style
sk: Náhľad štýlu obrázku: @style
