External Authentication (2.0.0) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: delete
da: slet

en: Reset
da: Gendan

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: External
da: Eksterne

en: Provider
da: Udbyder

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Drupal user
da: Drupal bruger

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Authentication name
da: Autentificeringsnavn

en: Use absolute link (begins with "http://")
da: Brug absolut link (begynder med "http://")

en: Asc
da: Stigende
