External Authentication (2.0.0) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: delete
it: elimina

en: Reset
it: Ripristina

en: All
it: Tutti

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: External
it: Esterna

en: Provider
it: Fonte esterna

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: About
it: Informazioni

en: Drupal user
it: Utente Drupal

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Authentication name
it: Nome dell'autenticazione

en: Use absolute link (begins with "http://")
it: Usa percorso assoluto (inizia con "http://")

en: Master
it: Principale
