External Authentication (2.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: delete
th: ลบ

en: All
th: ทั้งหมด

en: External
th: ภายนอก

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: About
th: เกี่ยวกับ
