External Authentication (2.0.0) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: delete
tr: sil

en: Reset
tr: Sıfırla

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: External
tr: Harici

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Authentication name
tr: Doğrulama adı

en: Use absolute link (begins with "http://")
tr: Mutlak bağlantı kullan ("http://" ile başlar)

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Output the URL as text
tr: URL'yi metin olarak göster
