External Authentication (2.0.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى
