External Authentication (2.0.1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Reset
pl: Resetuj

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: External
pl: Zewnętrzne

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Drupal user
pl: Użytkownik Drupala

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Authentication name
pl: Nazwa uwierzytelniająca

en: Use absolute link (begins with "http://")
pl: Używaj odnośników bezwzględnych (zaczynają się od "http://")

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Output the URL as text
pl: Wyświetl adres URL jako tekst

en: Enable this option to output an absolute link. Required if you want to use the path as a link destination.
pl: Włącz tą opcję aby wypisywać odnośniki absolutne. Jest to wymagane w przypadku używania ścieżki jako miejsca docelowego.
