External Authentication (2.0.10) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: delete
az: sil

en: Provider
az: Provayder

en: About
az: Haqqında

en: Use absolute link (begins with "http://")
az: Mütləq keçiddən istifadə edin ("http://" ilə başlayır)

en: Output the URL as text
az: URL-i mətn kimi çıxarın

en: Enable this option to output an absolute link. Required if you want to use the path as a link destination.
az: Mütləq link çıxarmaq üçün bu seçimi aktiv edin. Yoldan keçid təyinatı kimi istifadə etmək istəyirsinizsə, tələb olunur.
