External Authentication (2.0.2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Reset
be: Скінуць

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб
