External Authentication (2.0.2) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Authentication name
eu: Autentifikazio izena

en: Asc
eu: Goraka
