External Authentication (2.0.2) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: delete
fi: poista

en: Reset
fi: Palauta

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: External
fi: Ulkoinen

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: About
fi: Tietoja

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Authentication name
fi: Autentikointinimi

en: Use absolute link (begins with "http://")
fi: Käytä absoluuttista polkua (alkaa "http://")

en: Master
fi: Isäntä
