External Authentication (2.0.2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: All
hi: सभी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Desc
hi: अवरोही

en: External
hi: बाहरी

en: Provider
hi: प्रदाता

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: About
hi: के बारे में

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
