External Authentication (2.0.2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: External
ka: გარე

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: - All -
ka: - ყველა -
