External Authentication (2.0.2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: External
kn: ಬಾಹ್ಯ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು
