External Authentication (2.0.3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Page
hy: Էջ

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
