External Authentication (2.0.3) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: External
oc: Extèrne

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Authentication name
oc: Nom d'autentificacion

en: Use absolute link (begins with "http://")
oc: Utilizar un ligam absolut (començant per "http://")

en: Master
oc: Maître
