External Authentication (2.0.3) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: All
vi: Tất cả

en: Page
vi: Trang

en: Desc
vi: Giảm dần

en: External
vi: Bên ngoài

en: Provider
vi: Nhà cung cấp

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: About
vi: Giới thiệu

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
