External Authentication (2.0.4) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: External
ar: خارجي

en: Provider
ar: المزود

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
