External Authentication (2.0.4) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: delete
bs: obriši

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
