External Authentication (2.0.4) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Reset
et: Tühista

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: External
et: Väline

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Drupal user
et: Drupali kasutaja

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Use absolute link (begins with "http://")
et: Kasuta absoluutset linki (algusega "http://")

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
