External Authentication (2.0.4) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Reset
he: איתחול

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: External
he: חיצוני

en: Provider
he: ספק

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Authentication name
he: שם אימות

en: Use absolute link (begins with "http://")
he: השתמש בקישור אבסולוטי (המתחיל ב- "http://")

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
