External Authentication (2.0.4) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: delete
is: eyða

en: Reset
is: Endursetja

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Drupal user
is: Drupal notandi

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
