External Authentication (2.0.4) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: About
ne: बारेमा
