External Authentication (2.0.4) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: delete
nn: slett

en: Reset
nn: Sett til standard

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
