External Authentication (2.0.5) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Drupal user
bo: Drupal སྤྱོད་མཁན།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Authentication name
bo: ཐོབ་ཐང་ངོས་འཛིན་གྱི་མིང

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
