External Authentication (2.0.5) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: External
ca: Extern

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Drupal User ID
ca: ID d'usuari de Drupal

en: Drupal user
ca: Usuari de Drupal

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Authentication name
ca: Nom d'autenticació

en: Use absolute link (begins with "http://")
ca: Utilitza un enllaç absolut (comença per "http://")

en: Master
ca: Mestre

en: Output the URL as text
ca: Mostra l'URL com a text
