External Authentication (2.0.5) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: delete
cs: smazat

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: External
cs: Externí

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Drupal user
cs: uživatel Drupalu

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Use absolute link (begins with "http://")
cs: Použít absolutní odkaz (začínající „http://“)

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
