External Authentication (2.0.5) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે
