External Authentication (2.0.5) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: External
lt: Išorinis

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: Drupal user
lt: Drupal naudotojas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
