External Authentication (2.0.5) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Reset
lv: Attīrīt

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: External
lv: Ārējais

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Drupal user
lv: Drupal lietotājs

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
