External Authentication (2.0.5) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
