External Authentication (2.0.5) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -
