External Authentication (2.0.5) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Reset
uk: Скинути

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: External
uk: Зовнішнє

en: Provider
uk: Постачальник

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Drupal user
uk: Користувач Drupal

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Authentication name
uk: Ім'я автентифікації

en: Use absolute link (begins with "http://")
uk: Використовувати абсолютне посилання (починається з "http://")

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Output the URL as text
uk: Виведення URL у вигляді тексту

en: Enable this option to output an absolute link. Required if you want to use the path as a link destination.
uk: Увімкніть цей параметр, щоб вивести абсолютне посилання. Обов'язкове, якщо необхідно використовувати шлях як місце призначення посилання.
