External Authentication (2.0.6) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Reset
hr: Poništi

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: External
hr: Eksterni

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis

en: Asc
hr: Uzlazno
