External Authentication (2.0.6) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: delete
km: លុប

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: About
km: អំពី

en: Authentication name
km: ឈ្មោះ​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ
