External Authentication (2.0.6) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Provider
mr: प्रदाता

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
