External Authentication (2.0.6) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: External
nl: Extern

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: About
nl: Over

en: Drupal User ID
nl: Drupal gebruikers-ID

en: Drupal user
nl: Drupalgebruiker

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Authentication name
nl: Verificatienaam

en: Use absolute link (begins with "http://")
nl: Absolute link gebruiken (begint met 'http://')

en: Asc
nl: Oplopend

en: Output the URL as text
nl: URL als tekst tonen

en: Enable this option to output an absolute link. Required if you want to use the path as a link destination.
nl: Schakel dit in om een absolute link te genereren. Vereist als het pad als linkdoel gebruikt wordt.

en: Linked Drupal user
nl: Gelinkte Drupal-gebruiker
